Hakkımızda
Turka Metal  olarak 2003 yılından bu beton çit direği ve helezon örgü teli imalatı ile faaliyet gösteriyoruz . Bunun yanında çeşitli bahçe kapıları, çelik konstrüksiyon çatı işleri, spor kompleksleri, dekoratif panel çit satışı ve montajı, jiletli tel satış ve montajı, trapez sac ile inşaat vs saha kapatma işleri, üretimimiz olan çit direkleri ve tellerin montajını yapmaktayız.

Firmamız talebe göre imalat ve montaj yapmaktayız. Gündeydoğu ve Doğu Anadolu  bölgesinde her şehre gidebilir malzemeli montajlı çit ve çelik konstrüksiyon işlerini yapabiliriz. Standartta aylık beton direk üretim kapasitemiz 2500 adet, aylık helezon tel üretim kapasitemiz 25000 m² dir. Montaj kapasitemiz aylık 5000 metre tüldür.

İmalat ve montaj kapasitemizi talebe göre artırabiliriz. Hedeflerimiz dekoratif panel çit üretimi ve jiletli tel üretimini de yapabilmektir. Müşterilerimizi memnun edebilmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile yaratmış olduğumuz güven çerçevesinde, dünyadaki gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek, öğrenen, sürekli yenilenen ve ilkleri gerçekleştiren bir kurum olmak.

Misyonumuz

Gelişime açık yönetimiz, genç, dinamik, çalışan kadromuzla pazardaki ürünleri ve rakiplerimizi yakından takip ederek, bilgileri en iyi şekilde toplamak, kurum içi koordinayonu ve iletişi geliştirerek toplanan bilgi üzerinde kararlar almak ve bu doğrultuda hız verdiğimiz müşterilerimizle etkin iletişimi ve bilgiyi paylaşarak en yüksek faydayı sağlamak.

Kalite Politikamız

İç ve dış müşteri odaklı bir kurum olma hedefi doğrultusunda ve bu hedefe paralel olarak kurmuş olduğumuz kalite yönetim sistemini, iş süreçlerini ve bunları uygulayan insan kaynaklarımızı geliştirerek, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmak.

 
Bizi Takip Et